Leírás
Alkoholos kéztisztító gél kubebaolajjal, használata nem igényel vizes lemosást.
60%-os isopropyl alkohol tartalommal. Ezen a százalékon fejti ki legjobb fertőtlenítő hatását.
Glicerint tartalmaz, így kevésbé szárítja a bőrt, mint más tisztán alkoholos termékek Hidrogén peroxidot is tartalmaz, így fejti ki legjobb fertőtlenítő hatását, kubebaolaj tartalma pedig segít megnyugtatni a bőrt.
Kellemes illat marad utána a bőrön a természetes kubeba-illóolaj citromos, fás illatjegyeinek köszönhetően.
Gazdaságos, nagy kiszerelésű. Utántöltőnek is kiválóan használható.
Gyermekek is használhatják, alkalmas az egész családnak.
Sokáig megőrzi a szavatosságát, minőségét a gyártástól számított 18 hónapig megőrzi.
Összetevők: 60% Isopropyl alcohol, Aqua, Glycerin, Hydrogen peroxide, Carbomer, Triethanolamine, Litsea Cubeba Oil, Citral*, Limonene*, Linalool*, Geraniol*, Citronellol*
*A kubebaolaj természetes összetevői. 60% isopropyl alkohol tartalmú kéztisztító glicerinnel kubebaolajjal. A termék használata nem helyettesíti a kézmosást.
Figyelmeztetés: A készítményt csak ép, sérülésmentes bőrfelületen alkalmazza! Használat előtt végezzen allergia próbát! Ha bőrpírt, égető, viszkető érzést tapasztal hagyjon fel a készítmény alkalmazásával! Kerülje a szemmel, nyálkahártyával történő érintkezést!
Értékelések
Még nincsenek értékelések.